Menu Zamknij

Cięcie laserem Kraków

Cięcie laserowe to doskonały sposób na uzyskanie dowolnych kształtów z różnego rodzaju tworzyw. Niezwykła precyzja, prędkość oraz uniwersalność wykorzystywanego lasera sprawiają, iż cięcie tego typu bardzo chętnie wybierane jest przez wszystkie sektory.

Nowoczesne maszyny i doświadczony zespół fachowców

Cięcie laserowe Kraków polega na rozdzielaniu termicznym przy udziale wiązki laserowej. Nakierowana na powierzchnię tworzywa nagrzewa je, w wyniku czego następuje stopnienie bądź odparowanie materiału. Proces cięcia to moment, gdy wspomniana wiązka wniknie w tworzywo w danym punkcie. Bardzo ważne jest wykorzystanie profesjonalnych maszyn, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania. Umożliwiają one dokładne wycięcie pożądanego kształtu z idealną precyzją. Równe krawędzie geometrycznego wzoru prezentują się estetycznie, a ich powierzchnia jest doskonale gładka. Atutem maszyn wykonujących cięcie laserowe jest brak zużywania się narzędzi. Użytkowanie nie wiąże się zatem z koniecznością wymiany poszczególnych elementów sprzętu. Nowoczesne oprogramowanie wymaga jednak profesjonalnej obsługi. Dlatego też oprócz technicznego zaplecza dysponujemy również zespołem doświadczonych fachowców. Posiadana przez nich wiedza umożliwia wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Cięcie laserowe Kraków

– precyzja i dokładność detali

 

Ciecie laserowe wykonywane może być na wielu rodzajach materiałów, które nie zawsze poddane mogą być innemu rodzajowi wycinania. Dodatkowo nie jest wymagana późniejsza obróbka końcowa – krawędzie są równe oraz nie strzępią się.

Wycinanie laserowe gwarantuje uzyskanie doskonałego kształtu oraz możliwość wielokrotnego jego powielania. Oznacza to, iż usługa tego typu idealnie sprawdzi się podczas masowej produkcji elementów wykorzystywanych do tworzenia specjalistycznych sprzętów, urządzeń bądź maszyn. Jesteśmy w stanie wykonać każdy kształt, niezależnie od stopnia jego trudności. Współpracujemy z firmami z wielu branż, dzięki czemu realizujemy projekty  nawet najbardziej wymagających klientów.