Menu Zamknij

Cięcie laserem Kraków

Cięcie laserowe to doskonały sposób na uzyskanie dowolnych kształtów z różnego rodzaju tworzyw, szczególnie trudnych do obróbki metali i blachy różnej grubości. Usługa obróbki CNC taka jak cięcie laserem Kraków to niezwykła precyzja, powtarzalność i prędkość w wykonywaniu zleceń polegających na cięciu oraz wycinaniu elementów metalowych jak i blaszany różnej wielkości. Uniwersalność wykorzystywanego lasera sprawia, iż cięcie tego typu bardzo chętnie wybierane jest przez wszystkie sektory gospodarcze.

Nowoczesne wycinarki laserowe i doświadczony zespół operatorów oraz fachowców

Cięcie laserowe Kraków polega na rozdzielaniu termicznym przy udziale wiązki laserowej. Nakierowana na powierzchnię tworzywa nagrzewa je, w wyniku czego następuje stopnienie (w przypadku elementu z metalu, stali, blachy) bądź odparowanie materiału. Proces cięcia to moment, gdy wspomniana wiązka wniknie w tworzywo jakim może być metal w danym punkcie. Bardzo ważne jest wykorzystanie profesjonalnych maszyn jakimi są nowoczesne wycinarki laserowe, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania. Umożliwiają one dokładne wycięcie pożądanego kształtu z idealną precyzją nieosiągalną w żadnej innej metodzie obróbki metali. Równe krawędzie geometrycznego wzoru prezentują się estetycznie, a ich powierzchnia jest doskonale gładka. 

Atutem wycinarek laserowych potocznie nazywanych laserami wykonujących cięcie laserowe jest brak zużywania się narzędzi. Użytkowanie nie wiąże się zatem z koniecznością wymiany poszczególnych elementów sprzętu. Nowoczesne oprogramowanie wymaga jednak profesjonalnej obsługi. Dlatego też oprócz technicznego zaplecza dysponujemy również zespołem doświadczonych fachowców obsługujących nasze obrabiarki sterowane numerycznie. Posiadana przez nich wiedza umożliwia wykonanie usługi cięcia na najwyższym poziomie. Rzetelnie spełniamy wymogi nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia na cięcie laserem Kraków wykonywanego przez nasz zakład.

Cięcie laserowe Kraków

Przekona Cię precyzja, powtarzalność i dokładność cięcia laserowego detali

Ciecie laserowe wykonywane może być na wielu rodzajach materiałów, które nie zawsze poddane mogą być innemu rodzajowi wycinania. Dodatkowo nie jest wymagana późniejsza obróbka końcowa – krawędzie są równe oraz nie strzępią się.

Wycinanie laserowe gwarantuje uzyskanie doskonałego kształtu oraz możliwość wielokrotnego jego powielania w stosunkowo bardzo krótkim czasie. Oznacza to, iż usługa tego typu idealnie sprawdzi się podczas masowej produkcji elementów. Mogą być one wykorzystywane do tworzenia specjalistycznych sprzętów, urządzeń, narzędzi, elementów składowych bądź maszyn. Jesteśmy w stanie wykonać każdy kształt, niezależnie od stopnia jego trudności. Współpracujemy z firmami i producentami z wielu branż, dzięki czemu realizujemy projekty na cięcie laserem nawet najbardziej wymagających klientów. W przedsiębiorstwie Gubad stawiamy na najwyższą jakość końcowego efektu cięcia laserowego blachy, elementów metalowych oraz stalowych. W dobie doskonale rozwiniętego transportu realizujemy zlecenia na cięcie laserowe z Krakowa jak i z całej Polski. Ponadto przyjmujemy zapytania i zlecenia z sąsiednich krajów słynących z dużej ilości firm produkcyjnych jak Niemcy czy Czechy oraz cała Europa. Często przy wycenie okazuje się, że nasza oferta jest niezwykle korzystna i konkurencyjna cenowo.