Menu Zamknij

Cięcie laserowe Bydgoszcz

Cięcie laserowe Bydgoszcz

Cięcie laserowe przy pomocy wiązki lasera pozwala nadać precyzyjny kształt obrabianemu materiałowi. Gładkie kontury finalnego efektu sprawiają, iż nie jest konieczna dodatkowa obróbka. Powstały element jest zatem bezpośrednio przygotowany do montażu. Realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty, świadcząc usługę w pełni profesjonalnie. Cięcie laserowe wykorzystywane jest podczas tworzenia części o zróżnicowanym charakterze. Doskonale sprawdzi się zatem podczas tworzenia elementów maszyn, urządzeń, samochodów, dekoracji pomieszczeń, płotów czy ogrodów. Laserem wycinane mogą być litery bądź cyfry, umieszczane na budynkach w celu oznaczenia. Zajmujemy się również tworzeniem szyldów dla hoteli, restauracji lub innego typu lokali gastronomicznych. Cięciu laserowym poddane może być aluminium, blachy stalowe czy tworzywa sztuczne.

Cięcie laserem blach Bydgoszcz – specjalistyczne maszyny

Działanie lasera odbywa się poprzez emitowanie fotonów, które w formie energii skupiają się na niewielkiej powierzchni obrabianego materiału. Wówczas zachodzi proces spalania, stapiania bądź wyparowywania tworzywa. Moc lasera dobrana jest odpowiednio do charakteru materiału, jak i pożądanego kształtu. Usługa cięcia jest obecnie jedną z najpowszechniej realizowanych metod, bowiem pod względem finalnego efektu zdecydowanie góruje w odniesieniu do tradycyjnych form. Wykorzystujemy sprzęt producenta Mazak, oparty na solidnych tworzywach. Mocna konstrukcja i wykorzystanie materiałów wysokiej jakości sprawiają, iż urządzenia cechują się bezawaryjnością. Dysponujemy zapleczem technicznym w formie maszyn OPTIPLEX 3015 FIBER III, MAZAK HYPERGEAR oraz MAZAK SPACEGEAR. Dobranie właściwego modelu odbywa się w oparciu o rodzaj obrabianego materiału oraz kształt, jaki ma powstać.

Cięcie laserowe Bydgoszcz – gwarancja jakości

Nowoczesne oprogramowanie oraz możliwość sterowania cyfrowego znacząco wpływają na wydajność produkcji. Czas realizacji skrócony jest do minimum, przy czym tworzone elementy są w pełni powtarzalne. Oczywiście niezwykle ważna jest również wykwalifikowana kadra pracownicza. Niezbędna jest nie tylko wiedza odnośnie obsługi maszyny, ale także specyfiki obrabianego materiału. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami z każdego sektora. Gwarantujemy pełne zadowolenie z finalnego efektu, przy atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu z firmą GUBAD w celu nawiązania współpracy!