Menu Zamknij

Cięcie laserowe Poznań

Cięcie laserowe Poznań

Cięcie laserowe jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod nadawania wybranego kształtu tworzywu. Starannie uformowany element o gładkich krawędziach, nie wymaga dalszej obróbki – jest zatem gotowy do montażu. Obecnie cięcie laserowe jest najchętniej stosowaną metodą, bowiem pozwala uzyskać doskonałej jakości kształt. Wygrywa zatem zdecydowanie wśród tradycyjnych, znanych nam dotychczas form. Powstałe podczas procesu tego typu części znajdą zastosowanie w budowie maszyn, urządzeń, samochodów, mebli, ozdób pomieszczeń, ogrodzeń czy ogrodów. Służą również do tworzenia cyfr i liter, które następnie umieszczane są na budynkach. Doskonale sprawdzą się także w przypadku szyldów hoteli, lokali gastronomicznych, restauracji, muzeów czy innego rodzaju instytucji użyteczności publicznej. Poddawanymi cięciu materiałami są najczęściej aluminium, blachy stalowe czy tworzywa sztuczne.

Cięcie laserem blach – specjalistyczne zaplecze techniczne

Proces cięcia laserowego polega na oddziaływaniu lasera w formie fotonów. Powstała w ten sposób energia skupia się na niewielkim obszarze, formując pożądany kształt, odbywa się to poprzez spalanie, stapianie lub wyparowywanie materiału. Ważne jest również dobranie mocy lasera zarówno do charakteru tworzywa, jak i konkretnego kształtu tworzonego elementu. Usługę wykonujemy w oparciu o doskonałej jakości maszyny producenta Mazak. Wykorzystujemy trzy modele – OPTIPLEX 3015 FIBER III, MAZAK HYPERGEAR oraz MAZAK SPACEGEAR, które dopasowujemy do charakteru zlecenia. Nowoczesne oprogramowanie w połączeniu z możliwością sterowania cyfrowego znacząco wpływa na zwiększenie wydajności procesu. Realizacja usługi jest zatem sprawna i szybka. Gwarantujemy terminowość, w ekspresowym tempie wykonując cięcie laserem blach.

Cięcie laserowe Poznań – maksymalna powtarzalność elementów

Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowniczą, która posiada niezbędną wiedzę odnośnie obsługi maszyn oraz specyfiki obrabianych tworzyw. Usługa wykonywana jest zatem w pełni bezpiecznie. Świadczymy usługi na rzecz osób prywatnych oraz firm z każdego sektora, działając w detalu oraz hurcie. Stuprocentowa powtarzalność elementów sprawia, iż proces cięcia laserowego doskonale sprawdza się w przypadku produkcji masowej. Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny, gwarantując pełne zadowolenie. Zapraszamy do kontaktu z firmą GUBAD w celu nawiązania współpracy!