Menu Zamknij

Cięcie laserowe Warszawa

Cięcie laserowe Warszawa

Cięcie laserowe odbywa się przy udziale wiązki lasera, która oddziałuje na tworzywo, nadając mu pożądany kształt. Powstały element o niezwykle gładkich krawędziach nie wymaga dalszej obróbki, jest zatem przygotowany do bezpośredniego montażu. Metoda tego typu wykorzystywana jest obecnie najczęściej, głównie ze względu na wysoką jakość utworzonego elementu. Cięcie laserowe pozwala tworzyć części maszyn, urządzeń, samochodów, mebli, ozdób pomieszczeń, ogrodzeń bądź ogrodów. Doskonale sprawdza się również w przypadku formowania cyfr oraz liter, które następnie służą do numeracji budynków. Laser wykorzystywany jest także do tworzenia szyldów restauracji, lokali gastronomicznych, hoteli, muzeów oraz innego rodzaju budynków użyteczności publicznej. Obrabianymi materiałami mogą być blachy, tworzywa sztuczne czy aluminium.

Cięcie laserem blach Warszawa – profesjonalne zaplecze techniczne

Działanie lasera polega na emitowaniu wiązki fotonów w formie energii, która oddziałuje na niewielką powierzchnię materiału. Kształt powstaje natomiast poprzez spalanie, stapianie lub wyparowywanie tworzywa. Ważne jest również właściwe dobranie mocy lasera – zarówno do obrabianego materiału, jak i pożądanego kształtu. Usługi świadczymy przy pomocy specjalistycznych maszyn firmy Mazak. Dysponujemy zapleczem technicznym w formie sprzętu OPTIPLEX 3015 FIBER III, MAZAK HYPERGEAR oraz MAZAK SPACEGEAR. Maszyny wykonane są z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu cechują się niezwykłą solidnością i wytrzymałością. Wzbogacenie o nowoczesne oprogramowanie oraz sterowanie cyfrowe, znacząco wpływa na wydajność procesu. Znacznie skrócony jest również czas realizacji, dzięki czemu proces cięcia laserowego wykonywany jest w ekspresowym tempie.

Cięcie laserowe Warszawa – ekspresowa realizacja

Niebagatelne znaczenie ma również wykwalifikowana kadra pracownicza, która posiada wiedzę odnośnie obsługi maszyny oraz specyfiki obrabianego materiału.

Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami z każdego sektora, działając w detalu oraz hurcie. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie – niezależnie od skomplikowania projektu bądź ilości tworzonych elementów. Doskonale poradzimy sobie zatem z produkcją masową. Gwarantujemy atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny, jak i maksymalne zadowolenie z finalnego efektu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą GUBAD w celu nawiązania współpracy!