Menu Zamknij

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC pozwala na precyzyjną i dokładną realizację z zakresu obróbki skrawaniem. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, dzięki czemu usługa wykonana jest na najwyższym poziomie.

Nowoczesne i precyzyjne maszyny

Frezowanie CNC daje nieograniczone możliwości, bowiem umożliwia obróbkę różnego rodzaju tworzywa – metali kolorowych, stali, drewna bądź tworzyw sztucznych. Jest to najbardziej uniwersalna metoda obróbki skrawaniem. Usługa wykonywana jest przy użyciu nowoczesnych maszyn, które precyzyjnie wykonują każdy ruch. Sterowanie urządzeniem odbywa się w oparciu o najnowsze technologie, gwarantujące bezpieczne wykonywanie wszelkich czynności. Narzędzie wykonując ruch obrotowy, nadaje materiałowi pożądanego kształtu. Pomimo bogatego zaplecza technicznego nieustannie je powiększamy, aby móc zadowolić najbardziej wymagających Klientów. 

Frezowanie CNC – doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowników, realizujemy zlecenia z miast Kraków, Myślenice, Katowice, Warszawa – cała Polska.

Proces frezowania jest pracochłonny, wymaga znajomości technologii obróbki skrawaniem. Połączenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystanych w profesjonalnych maszynach z doświadczonym zapleczem kadrowym to gwarancja doskonale wykonanej usługi. Niebagatelna jest również wiedza odnośnie właściwości tworzyw poddawanych obróbce.

Ogromny wpływ na jakość świadczonych przez nas usług ma zatem wykwalifikowany zespół pracowników. Fachowa wiedza odnośnie obsługi maszyn pozwala nam na realizowanie zlecenia z maksymalną wydajnością. Niezależnie od skomplikowania kształtu lub charakteru powierzchni, frezowanie CNC umożliwia perfekcyjne i dokładne wykonanie każdego detalu. Wycinamy nietypowe elementy, a finalny efekt realizacji prezentuje się doskonale. Gwarantujemy wykonanie zlecenia w terminie, kompleksowo się nim zajmując. Charakteryzuje nas indywidualne oraz elastyczne podejście do Klienta. Miarą naszego sukcesu jest jego zadowolenia z wykonanej usługi oraz zaufanie naszych partnerów biznesowych.

Chcesz nawiązać współpracę z firmą GUBAD? Zapewniamy maksymalną satysfakcję i efektywne rezultaty! Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi usługami.