Menu Zamknij

Gięcie blach

Gięcie blach to jedna z najczęściej stosowanych technologii obróbki plastycznej metali. Proces wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który pozwala na nadanie tworzywu wybranego kształtu. Gięcie jest uzupełnieniem wcześniejszego cięcia materiału i ostatecznie formuje blachę do wybranej postaci. Solidna konstrukcja maszyn, wykorzystanie najnowszych technologii i rozwiązań to gwarancja wykonania usługi wysokiej jakości.

Solidne maszyny o nieograniczonych możliwościach

Profesjonalne zaplecze techniczne umożliwia precyzyjne i dokładne gięcie blach. Odbywa się ono zazwyczaj w oparciu o prasy krawędziowe. Oddziaływanie sił powoduje gięcie blachy i stałe uformowanie tworzywa giętego. Realizacja usługi łączy efektywność oraz wydajność, ponieważ charakteryzuje się zachowaniem powtarzalności. Zazwyczaj obróbka plastyczna blach wymaga wykonania wielu identycznych elementów. Gięcie blach umożliwia uzyskanie dużej serii doskonale identycznych kształtów. Uniwersalny charakter procesu pozwala na jego zastosowanie zarówno w przypadku cienkich, jak i grubych materiałów. Wartość grubości blachy nie ulega zmianie, a realizacja obywać się może na zimno lub gorąco. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na praktycznie całkowite wykorzystanie materiału, dzięki czemu zniwelowany jest odpad.

Gięcie blach – fachowa wiedza i doświadczenie

Obróbka plastyczna blach wiąże się z koniecznością posiadania wiedzy odnośnie właściwości tworzywa. Oprócz nowoczesnych maszyn dysponujemy również doświadczonym zespołem pracowników. Posiadają oni fachową wiedzę o obsłudze specjalistycznych maszyn. Doskonale orientują się w tematyce obróbki plastycznej, wszelkie działania wykonywane są zatem bezpiecznie i bezproblemowo. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam wykonanie każdego zlecenia – niezależnie od trudności. Dbamy o precyzyjne i dokładne wykonanie usługi, nadając tworzywu dowolny kształt. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie z finalnego efektu.

Szukasz firmy, która zrealizuje usługę gięcia blachy? GUBAD to profesjonalna współpraca oparta na indywidualnym podejściu.