Menu Zamknij

Łóżka metalowe Bydgoszcz

Łóżka metalowe Bydgoszcz

Łóżko to podstawowy mebel w każdej sypialni. To, co jest istotne podczas wyboru tego rodzaju wyposażenia to wymiary, jakość i wygoda użytkownika. W naszej ofercie znajduje się ponad 40 różnych modeli łóżek: jednoosobowych i dwusosnowych. Oferujemy możliwość wyboru wymiarów łóżka a także bezpieczny transport. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Łóżka metalowe Bydgoszcz

Od ponad 25 lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty wykonane z metalu. Łóżka metalowe cieszą się dużą popularnością, a klienci szczególnie cenią sobie ich jakość i trwałość. Co roku projektujemy nowe modele łóżek zgodnie z aktualnymi trendami. To, co wyróżnia naszą ofertę na rynku, to stuprocentowa unikatowość produktów. Każde zamówione łózko wykonujemy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami i wytycznymi klienta. Do możliwości personalizacji należą:
  • Wymiary łóżka – możliwość zamówienia w jednym z kilku dostępnych wariantów lub zamówienia w wymiarach niestandardowych (wybranych przez klienta).
  • Kolor tkaniny obiciowej.
Dlaczego warto wybrać nasze łóżka? Posiadamy własne oryginalne wzornictwo oraz szeroki wybór dostępnych modeli łóżek (ponad 40). Każde łózko wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta – nie ma drugiego identycznego łóżka na rynku. Konstrukcja naszych łóżek to najwyższa jakość, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Całość nie skrzypi, nie chwieje się i jest stabilne. Stelaż pod materac wykonany jest ze sprężystych elementów, które poprawiają komfort podczas użytkowania. Elementy dekoracyjne jak na przykład ornamenty oraz odlewy wykonane są z wytapianych stop cynku i aluminium. Większość z 40 dostępnych modeli jest możliwa do zamówienia w wymiarach dla standardowych materacy.  Jednak jeśli oferowane przez nas wymiary łóżek nie spełnią oczekiwań klienta, istnieje możliwość także zamówienia w niestandardowych wymiarach. Dodatkowo oferujemy także zamówienie łóżka w dowolnym kolorze z palety barw RAL. Oprócz łózek oferujemy także szafki nocne, zatem istnieje możliwość skompletowania całego zestawu mebli do sypialni. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i do kontaktu z nami!