Menu Zamknij

Łóżka metalowe Rzeszów

Łóżka metalowe Rzeszów

Łóżka metalowe, które produkujemy to unikatowe produkty spełniające oczekiwania każdego klienta. Od lat spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się łóżka dwuosobowe i jednoosobowe. Do każdego zamówienia oferujemy wybór odpowiedniego rozmiaru oraz kolorystyki tkaniny obiciowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty!

Łóżka metalowe Rzeszów GUBAD

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie dostarczyliśmy wiele solidnych produktów dla naszych klientów. Łóżka metalowe produkujemy z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość. Estetykę produktów zapewnia nasze własne wzornictwo. Dzięki temu łóżka, które produkujemy to w pełni unikatowe propozycje dla najbardziej wymagających klientów. Stale projektujemy nowe propozycje modeli łóżek na podstawie aktualnych trendów na rynku. Nasza oferta to ponad 40 propozycji łóżek zarówno jednoosobowych, jak i dwuosobowych, które będą pasować do każdego rodzaju wnętrz. Niezależnie, czy klient posiada wnętrza w stylu klasycznym, tradycyjny lub nowoczesnym – łóżka metalowe będą odpowiednie! Dlaczego warto wybrać nasze łózka? Warto sprawdzić naszą ofertę ponad 40 różnych modeli łóżek metalowych. Znajdują się tam propozycje zarówno do sypialni, jaki do pokojów dziecięcych. Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie tam łóżko dla siebie. Dostępne u nas łóżka metalowe cechuje:
  • Trwała konstrukcja łóżka oraz stelaża.
  • Własne wzornictwo i ciekawe ornamenty oraz odlewy.
  • Wiele dostępnych rozmiarów.
  • Możliwość zamówienia łóżka w niestandardowych rozmiarach.
  • Unikatowość, ponieważ łóżko wykonywane jest na specjalne zamówienie.
  • Możliwość wyboru koloru tkaniny obiciowej.
Łóżka metalowe są odpowiednie dla każdego rodzaju wnętrza. Klasyczne, nowoczesne, minimalistyczne lub tradycyjne – w każdym z tych stylów metal odnajduje się doskonale. Zapraszamy do zapoznania się całą dostępną ofertą – ponad 40 rodzajów łóżek! Oferujemy profesjonalne doradztwo, szybki kontakt oraz bezpieczny transport prosto do domu. Zapraszamy!