Menu Zamknij

Praca

Firma GUBAD, Wzornictwo, Produkcja, Handel, Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator obrabiarek numerycznych CNC (obróbka skrawaniem) - 1 osoba
Wynagrodzenie wg rynkowych stawek płac
oferta z dnia 15.04.2021

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku Operator frezarki 3-osiowej CNC, odpowiedzialna będzie za:

  • przygotowanie i obsługę frezarki CNC
  • dobór narzędzi niezbędnych do wykonywania prac,
  • przygotowanie procesu obróbki (MAZATROL/Mastercam)
  • kompletną realizację produkcji seryjnej oraz jednostkowej
  • kontrolę jakości wyrobu gotowego,
  • zapewnienie realizacji zamówień zgodnie z harmonogramem,
  • podstawową konserwację maszyny i przyrządów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operatora centrum obróbczego CNC
  • znajomość oprogramowania CAD/CAM
  • znajomość doboru odpowiednich narzędzi oraz parametrów skrawania (obróbka metalu)
  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i fachowości
  • pracę na nowoczesnej maszynie sterowanej numerycznie
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne.

Wynagrodzenie

Adekwatne do posiadanych umiejętności; ustalimy go przy rozmowie kwalifikacyjnej.

Praca 1 zmianowa w godzinach od 6:00 do 14:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres e-mail.

Informujemy o przysługującym Pani/Panu prawie dostępu do Państwa danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Dane te będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego. Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GUBAD, Wzornictwo, Produkcja, Handel, Sp. z o.o. z siedzibą w Myślenicach, ul. Hipolita Cegielskiego 5, NIP 681-10-04-696 , w celu udziału w procesie rekrutacji, w zakresie wynikającym z treści przesłanego CV oraz listu motywacyjnego.

Zgłoszenia (CV) należy przesyłać mailowo na adres gubad@gubad.com lub złożyć bezpośrednio w siedzibie firmy ul. H. Cegielskiego 5, 32-400 Myślenice.

Na zgłoszenia czekamy najpóźniej do dnia 30.04.2021 r.

Wszelkich informacji udziela Prezes Zarządu , Współwłaściciel, tel. nr 601 705 881.

Operator prasy krawędziowej CNC - 1 osoba

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Operator prasy krawędziowej, odpowiedzialna będzie za:

  • przygotowanie i obsługę prasy krawędziowej,
  • gięcie detali na prasie krawędziowej,
  • podstawową konserwację maszyny i przyrządów.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operatora prasy krawędziowej CNC

Oferujemy

Informujemy o przysługującym Pani/Panu prawie dostępu do danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego. Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgłoszenia (CV) należy przesyłać mailowo na adres gubad@gubad.com lub złożyć bezpośrednio w siedzibie firmy ul. H. Cegielskiego 5, 32-400 Myślenice.

Wszelkich informacji udziela Prezes Zarządu, Współwłaściciel, tel nr 601 705 881.