Menu Zamknij

Nasze produkty

Własne wzornictwo

Na przestrzeni 25 lat, założyciel i Prezes Firmy zaprojektował blisko sześć tysięcy różnych wzorów, z których ok. 90% stało się przedmiotem produkcji i sprzedaży. Rokrocznie firma oferuje nowe linie produktów oparte na kojarzeniu metalu ze szkłem i wykorzystaniu nowoczesnych technologii wytwarzania funkcjonując na europejskim i światowym rynku jako producent oryginalnych świeczników i artykułów metalowych najwyższej jakości.

Łóżka metalowe, krzesła i stoły

W szerokiej gamie produktów, takich jak: świeczniki, podstawy ze szkłem, zestawy kominkowe, barki, latarnie oraz łóżka metalowe, sofy, stoły i  krzesła z metalu, można odnaleźć zarówno niebanalne formy jak i bardzo wysoką jakość wykonania. Firma jako producent łóżek metalowych oferuje także stylowe i nowoczesne łóżka loft pozwalające na oryginalne wyposażenie wnętrz zarówno klasycznych jak i współczesnych. Jednocześnie firma prezentuje także inne artykuły dekoracyjne, np świece dekoracyjne będące dopełnieniem bogatej kolekcji świeczników.

Zobacz film
o produkowanych
przez nas
łóżkach metalowych

Artykuły Home & Garden

Drugi obszar funkcjonowania Firmy stanowi produkcja artykułów użytkowych i dekoracyjnych wyposażenia wnętrz, opartych na własnym, oryginalnym wzornictwie, cieszących się uznaniem na światowych rynkach od blisko 20 lat. W ofercie Firmy można odnaleźć zarówno niebanalny świecznik, stojak na wino, zestaw kominkowy i akcesoria kominkowe, eleganckie łóżko metalowe,  jak również  inne artykuły dekoracyjne.
producent artykułów wyposażenia wnętrz

Produkcja artykułów wyposażenia wnętrz

W szerokiej gamie produktów, takich jak: świeczniki, podstawy ze szkłem, zestawy kominkowe, barki, latarnie oraz łóżka metalowe, sofy, stoły i  krzesła z metalu, można odnaleźć zarówno niebanalne formy jak i bardzo wysoką jakość wykonania. Firma jako producent łóżek metalowych oferuje także stylowe i nowoczesne łóżka pozwalające na oryginalne wyposażenie wnętrz zarówno klasycznych jak i współczesnych. Jednocześnie firma prezentuje także inne artykuły dekoracyjne, np świece dekoracyjne będące dopełnieniem bogatej kolekcji świeczników.

Masz do nas pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zobacz park maszynowy

SPRAWDŹ JAKIE MASZYNY I URZĄDZENIA POSIADAMY