Menu Zamknij

Spawanie stali

Spawanie stali należy do najpopularniejszych technik łączenia metali. Proces tego typu stosuje się przy budowie maszyn oraz urządzeń, których konstrukcja opiera się na metalowych elementach. Spawanie stali ma miejsce we wszystkich sektorach, których charakter polega na tworzeniu metalowych struktur. Spawanie może odbywać się przy wsparciu spoiwa lub bez. Jeżeli wykorzystywane jest spoiwo, musi się ono cechować podobnymi właściwościami do tworzywa spawanego. Realizujemy zlecenia regionalne np. Kraków, Myślenice, Katowice jak i z całej Polski (Warszawa, Poznań).

Fachowy i wykwalifikowany zespół

Dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów, których wiedza pozwala na przeprowadzenie procesu spawania we właściwych warunkach. Profesjonalne zaplecze techniczne umożliwia precyzyjne wykonanie usługi, zapewniając wysoką jakość realizacji. Wykorzystujemy maszyny wyposażone w najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania, nie pozwalamy sobie zatem na jakąkolwiek pomyłkę bądź nieścisłość. Wykonujemy spawanie stalowych elementów niezależnie od stopnia trudności. Łączymy metalowe konstrukcje, tworząc oczekiwane przez klienta kształty. Aby proces mógł odbyć się prawidłowo, niezbędne jest posiadanie wiedzy odnośnie właściwości wykorzystywanych tworzyw.

Uniwersalne właściwości stali

Spawanie stali odbywa się podczas nagrzania, a następnie stopienia materiału – wówczas dochodzi do połączenia elementów. Powszechnie wykorzystuje się wiele metod spawania, zawsze dobieramy właściwą do realizacji. Posiadamy wszelkie wymagane pozwolenia oraz uprawnienia, które umożliwiają nam wykonanie wszelkich czynności w warunkach w pełni bezpiecznych.

Stal nierdzewna ze względu na uniwersalne właściwości, wykorzystywana jest powszechnie w wielu sektorach – np. spożywczym, naftowym, motoryzacyjnym czy farmaceutycznym. Duża odporność na korozję oraz zniszczenia sprawia, iż stal doskonale sprawdza się w miejscach, w których oczekuje się maksymalnie solidnego materiału. Stal nie rdzewieje pod wpływem czynników zewnętrznych, stosowana może być zatem zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Stal jest w pełni bezpieczna dla zdrowia człowieka.