Menu Zamknij

Cięcie laserowe 3D

Cięcie laserowe 3D

Zakup wycinarek laserowych SpaceGear posiadających sześć ruchomych osi, umożliwił firmie wycinanie laserowe nie tylko elementów z arkuszy blach, ale również rury, profile oraz elementy wcześńiej gięte lub tłoczone.

Technologia ta sprawdza się np. w usuwaniu naddatku materiału lub w wykonywaniu otworów w wytłoczkach, które wykonane przed tłoczeniem mogłyby zostać zdeformowane.
Wykonujemy profesjonalne usługi cięcia laserowego 3Dcięcie laserem światłowodowym. Zapraszamy

Precyzyjne cięcia

Cięcie laserowe 3D pozwala na dużą precyzję ciecia oraz sprawia, że krawędzie obrabianych przedmiotów są czyste i gładkie. Procesy, w których wykorzystywany jest laser 3D zapewniają perfekcyjną powtarzalność wycinanych detali.

Oprogramowanie stosowane przy tej technologi pozwala między innymi wycinanie otworów w rurach z uwzględnieniem grubośći materiału, tak aby pomimo cięcia prostopadle do osi rury, wymiary wymagane zostały zachowane.

Obszar roboczy stołu w tym przypadku ograniczony jest wymiarami:2700x1350x300, natomiast maksymalna średnica elementu mocowanego w uchwyt obrotowy wynosi 250mm (160mm w prześwit uchwytu).

Masz do nas pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zobacz park maszynowy

SPRAWDŹ JAKIE MASZYNY I URZĄDZENIA POSIADAMY