Menu Zamknij

Cięcie laserowe Łódź

Cięcie laserowe Łódź

Cięcie laserowe nadaje tworzywu wybrany kształt przy pomocy strumienia lasera. Nie jest konieczna ponowna obróbka, bowiem powstałe krawędzie cechują się niezwykłą starannością i precyzją. Finalny efekt sprawia, iż możliwy jest natychmiastowy montaż elementu. Proces cięcia wykonany może być na aluminium, stali bądź tworzywach sztucznych. Uniwersalność metody tego typu pozwala tworzyć części maszyn, urządzeń, samochodów, mebli, ozdób pomieszczeń, ogrodzeń bądź ogrodów. Cięcie laserowe sprawdzi się również doskonale w przypadku formowania cyfr oraz liter, które następnie wykorzystywane są do oznaczania budynków. Usługa ta wykorzystana może być także podczas tworzenia szyldów restauracji, lokali gastronomicznych, muzeów czy innego typu obiektów użyteczności publicznej.

Cięcie laserem blach Łódź – innowacyjne maszyny

Działanie lasera polega na emitowaniu fotonów, które jako energia skupiają się na niewielkim obszarze tworzywa. Następuje wówczas jedna z metod – spalanie, stapianie czy wyparowywanie. Istotne znaczenie ma również moc lasera, która powinna być odpowiednio dopasowana do obrabianego materiału czy pożądanego kształtu. Posiadamy specjalistyczne zaplecze techniczne, pozwalające nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Innowacyjne maszyny dostarcza nam producent Mazak, który dba o tworzenie solidnego  i bezawaryjnego sprzętu. Dysponujemy zatem urządzeniami OPTIPLEX 3015 FIBER III, MAZAK HYPERGEAR oraz MAZAK SPACEGEAR. Dobór odpowiedniego sprzętu odbywa się w oparciu o charakter zlecenia. Każde urządzenie wyposażone jest w nowoczesne oprogramowanie i możliwość sterowania cyfrowego, dzięki czemu znacząco zwiększona jest realizacja zlecenia. Doskonale widoczne jest to podczas masowej produkcji, ponieważ znacząco zredukowany jest czas wymagany na wykonanie zlecenia. Usługi świadczymy zatem w ekspresowym tempie, gwarantując terminowość

Cięcie laserem blach – hurt i detal

Nie bez znaczenia jest również wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiada ona niezbędną wiedzę nie tylko w odniesieniu do obsługi maszyny, ale również specyfiki materiału. Zlecenie realizowane jest wówczas w pełni bezpiecznie, a ryzyko popełnienia pomyłki całkowicie zniwelowane. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorstwami z każdego sektora, oczywiście oferując elastyczne warunki i działając w hurcie oraz detalu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą GUBAD w celu nawiązania współpracy!