Menu Zamknij

Łóżko loft

ŁóżkO LOFT – łóżko loftowe – łożko w stylu loft

Łóżko w stylu loft idealnie pasuje do nowoczesnej sypialni i ma wiele zalet:

  • Charakterystyczny styl – nasze łoże loftowe ma oryginalny, industrialny styl, który nadaje sypialni niepowtarzalnego charakteru i stylowego wyglądu każdej sypialni, nie tylko tej w stylu loft.
  • Wytrzymałość i solidność – łóżko w stylu loft jest wykonane z trwałych i bardzo solidnych materiałów, takich jak metal, dzięki czemu zastosowana konstrukcja stalowa gwarantuje jego wytrzymałość i długowieczność.
  • Funkcjonalność – w zależności od modelu, mebel do spania może mieć dodatkowe elementy, takie jak półki czy szuflady co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w sypialni. W naszej kolekcji dla danego modelu łóżka można zamówić stolik nocny (nakastlik) oraz lustro i konsolę pasującą do stylizacji całej kolekcji i wnętrza Państwa sypialni.
  • Uniwersalność – łóżko loftowe pasuje do różnych stylów wnętrz, od nowoczesnych po minimalistyczne, a także do różnych kolorów ścian i dodatków w sypialni.
  • Łatwość utrzymania czystości – mebel do spania w stylu loftowym zwykle nie ma zbędnych dekoracji, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką lub od czasu do czasu przetrzeć specjalnym środkiem czyszczącym.

Produkowane przez nas łóżko loftowe 160×200 to stylowy i praktyczny wybór dla nowoczesnej sypialni. Mebel idealnie wkomponuje się w wystrój sypialni w stylu loft. Będzie także pasował do każdej innej wprowadzając do sypialni niepowtarzalny charakter i atmosferę przemysłowej elegancji.

ŁóżkO LOFTOWE 160X200 TO IDEALNE UZUPEŁNIENIE KAŻDEJ SYPIALNI

Łóżko w stylu loft to mebel, który nawiązuje do industrialnego charakteru loftów, czyli przemysłowych przestrzeni mieszkalnych, które zyskały popularność w latach 50. i 60. XX wieku.

Charakterystyczne dla łóżka w stylu loft są proste, geometryczne kształty i surowe materiały, takie jak metal, drewno i beton. Często mają one także ekspozycję elementów konstrukcyjnych, jak na przykład rury, łączenia czy śruby, które dodają im charakteru i industrialnego stylu.

Łóżka w stylu loft zwykle mają minimalistyczną formę, ale mogą mieć również praktyczne funkcje, takie jak szuflady lub półki, co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w sypialni.

W naszej ofercie można znaleźć różne rodzaje łóżek w stylu loft, w zależności od preferencji stylistycznych oraz potrzeb funkcjonalnych. Wszystkie łóżka wykonujemy według naszego wzornictwa, na Państwa życzenie możemy zaprojektować łóżko w stylu loft pasujące do Państwa sypialni loft zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Jako producent łóżek loft jesteśmy w stanie wykonać łóżko 160×200 cm jako wymiar standardowy lub o dowolnym wymiarze. Do wyboru dostępne są różne kolory ram dla mebla do spania. Zapewniamy transport do domu klienta w dowolne miejsce w Polsce. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty łóżek metalowych.