Menu Zamknij

Cięcie laserowe Rzeszów

Cięcie laserowe Rzeszów

Ciecie laserowe realizowane jest przy użyciu strumienia lasera. Wiązka tego typu nadaje tworzywu pożądany kształt. Precyzyjnie wykończone krawędzie i gładkie kontury sprawiają, iż nie jest konieczna dalsza obróbka – element jest zatem gotowy do montażu. Cięciu laserowym najczęściej poddawane jest aluminium, blachy stalowe lub tworzywa sztuczne. Powstałe elementy służyć mogą jako części maszyn, urządzeń, mebli, dekoracji pomieszczeń, płotów bądź ogrodów. Doskonale sprawdzą się również w formie cyfr i liter, dla oznaczania budynków. Przy ich udziale wykonywane są także szyldy restauracji, lokali gastronomicznych, hoteli czy muzeów.

Cięcie laserem blach Rzeszów – maszyny sterowane cyfrowo

Proces polega na emitowaniu fotonów, które oddziałują na niewielki obszar materiału, tworząc energię, która następnie spala, stapia bądź poddaje tworzywo wyparowywaniu. Wybór właściwej metody uzależniony jest od charakteru materiału oraz pożądanego kształtu. Działamy w oparciu o maszyny najwyższej jakości, dostarczane przez producenta Mazak. Dysponujemy zapleczem technicznym w formie OPTIPLEX 3015 FIBER III, MAZAK HYPERGEAR oraz MAZAK SPACEGEAR. Każde urządzenie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje się solidnością i bezawaryjnością. Również w tym przypadku maszyna dopierana jest odpowiednio do zapotrzebowania. Nowoczesne oprogramowanie i cyfrowe sterowanie to dodatkowe atuty naszego sprzętu. Cechy te znacząco wpływają na wydajność oraz optymalizację produkcji. Gwarantujemy zatem terminowość, wykonując usługę w ekspresowym tempie.

Cięcie laserowe Rzeszów – elastyczne warunki współpracy

Oprócz wytrzymałego sprzętu istotna jest również wykwalifikowana kadra pracownicza. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę odnośnie obsługi maszyn, jak i również specyfiki obrabianego tworzywa. Informacje tego typu są niezbędne, jedynie wówczas realizacja przebiec może w pełni bezpiecznie.

Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz firmami z każdego sektora. Proponujemy indywidualne i elastyczne warunki, dopasowując się w pełni do klienta. Jesteśmy w stanie realizować usługę w detalu bądź hurcie, dlatego też zajmujemy się masową produkcją. Tworzone elementy są w pełni powtarzalne, gwarantujemy więc maksymalne zadowolenie z finalnego efektu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą GUBAD w celu nawiązania współpracy!