Menu Zamknij

Cięcie laserowe Wrocław

Cięcie laserowe Wrocław

Cięcie laserowe strumieniem lasera pozwala nadać precyzyjny kształt wybranemu materiałowi – np. aluminium, stali bądź tworzywu sztucznemu. Doskonale gładkie krawędzie sprawiają, iż nie jest konieczna dalsza obróbka powstałego elementu. Możliwe jest zatem bezpośrednie zamontowanie części. Najczęściej cięcie laserowe znajduje zastosowanie w tworzeniu elementów maszyn, urządzeń, samochodów, mebli, dekoracji pomieszczeń, ogrodzeń lub ogrodów. Ze względu na uniwersalny charakter procesu, metod ta jest obecnie wykorzystywana najczęściej. Stosuje się ją w formowaniu cyfr oraz liter, które następnie umieszcza się na budynkach. Powstałe elementy służą także do wykonywania szyldów restauracji, hoteli, lokali gastronomicznych, muzeów czy innego typu obiektów.

Cięcie laserem blach Wrocław – specjalistyczne maszyny

Cięcie laserem polega na emitowaniu lasera w formie fotonów, następnie tworzona jest energia, która oddziałuje na niewielki obszar tworzywa. Zachodzi wówczas proces spalania, stapiania lub wyparowywania materiału. Moc lasera dopasowana jest bezpośrednio do obrabianego tworzywa oraz kształtu, jaki ma powstać.

Dysponujemy doskonałej jakości maszynami, producenta Mazak, które cechują się solidną i mocną budową. Cięcie laserem wykonujemy przy pomocy urządzeń OPTIPLEX 3015 FIBER III, MAZAK HYPERGEAR oraz MAZAK SPACEGEAR. Odpowiedni model dobieramy właściwie do rodzaju zlecenia. Każde urządzenie wzbogacone jest o nowoczesne oprogramowanie i możliwość sterowania cyfrowego. Cechy te znacząco wpływają na wydajność procesu cięcia laserem, maksymalnie optymalizując produkcję. Wykwalifikowana kadra pracownicza posiada niezbędną wiedzę zarówno z zakresu obsługi maszyn, jak i specyfiki obrabianych materiałów. Cięcie blach wykonywane jest zatem w niezwykle szybkim tempie, dzięki czemu gwarantujemy terminowość. Dbamy o wykonywanie procesu wycinania w pełni bezpiecznie i ostrożnie.

Cięcie laserowe Wrocław – stuprocentowo powtarzalne elementy

Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorstwami z każdej branży. Nie ma dla nas znaczenia trudność realizacji, bowiem jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowany projekt. Świadczymy usługi w hurcie i detalu, tworząc stuprocentowo powtarzalne elementy. Szczególnie polecamy się w przypadku masowych produkcji. Gwarantujemy maksymalne zadowolenie z finalnego efektu.

Zapraszamy do kontaktu z firmą GUBAD w celu nawiązania współpracy!