Menu Zamknij

Łóżka metalowe Śląsk

Łóżka metalowe Śląsk

Łózka metalowe to produkty, które pasują do każdego rodzaju wnętrza. Będą odpowiednie zarówno jeśli mamy wnętrza w tylu nowoczesnym, minimalistycznym lub klasycznym. W naszej ofercie znajdują się łóżka dwuosobowe oraz jednoosobowe. W dodatkowych opcjach personalizacji oferujemy możliwość wybrania rozmiaru łóżka (również w niestandardowych wymiarach). Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Łóżka metalowe Śląsk  – GUBAD

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 25 lat. Z roku na rok dzięki większemu doświadczeniu oferujemy naszym klientom nowe projekty łóżek metalowych. Jesteśmy na bieżąco z ciągle zmieniającymi się trendami na rynku. Obecnie mamy w ofercie ponad 40 różnych modeli łóżek metalowych. Każde z nich podlega specjalnej personalizacji na życzenie klienta. Dzięki temu jesteśmy firmą, która oferuje unikatowe produkty. Każde łóżko wykonywane jest na specjalne zamówienie. To, co podlega personalizacji i wyróżnia nasze produkty, to między innymi:
  • Wiele dostępnych rozmiarów łóżek.
  • Możliwość zamówienia łózka w niestandardowym rozmiarze.
  • Wybór kolorystyki tkaniny obiciowej.
Dlaczego warto kupić łózko metalowe u nas? Jesteśmy producentem łóżek metalowych z wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajduje się ponad 40 różnych modeli łóżek – jednoosobowych oraz dwuosobowych. Nasze łóżka to solidnie wykonane konstrukcje oraz stelaże, które będą służyć wiele lat. Do ozdobienia stosujemy ciekawe ornamenty oraz odlewy, które wyróżniają nasze łóżka na tle innych. Oferujemy możliwość wyboru rozmiaru łóżka z dostępnych opcji lub zamówienie we własnych wymiarach niestandardowych. Nasze produkty to w pełni unikatowe łóżka, ponieważ każde z nich wykonujemy na specjalne zamówienie. Dodatkowo dostarczamy je szybko i bezpiecznie do domów naszych klientów. Łóżka metalowe Śląsk Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami z naszej oferty. Oprócz łóżek oferujemy także sofy i łóżka dzienne, stoliki nocne, konsolowe, ławki oraz lustra. Każde z tych produktów będzie pasować do dowolnego wnętrza. Niezależnie, czy nasz klient ma mieszkanie urządzone w stylu klasycznym, nowoczesnym lub mini8malistycznym – łóżka i inne produkty z metalu będą doskonale pasować. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i do kontaktu!