Menu Zamknij

O firmie

siedziba firmy

GUBAD”, Wzornictwo, Produkcja, Handel, Sp. z o.o. znajduje się w Myślenicach, około 30 km na południe od Krakowa i Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w Balicach. W nowoczesnych budynkach, na obszarze ok. 6000 m2 powierzchni znajdują się: biura administracji, biura projektowe, hala wystawowa, hale przemysłowe oraz magazyny. Łączna powierzchnia użytkowa budynków to 4210 m2.

Certyfikowany system zarządzania

Od roku 2007 firma legitymuje się Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością. Od 2011 roku firma posiada certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem działając zgodnie z normami jakości PN-EN ISO 9001:2015-10 oraz PN-EN ISO 14001: 2015-09.

Nasze atuty to:

  • wysoka dbałość o jakość oraz estetykę wykonywanych usług i produkowanych wyrobów,
  • własne, oryginalne wzornictwo oferowanych produktów,
  • posiadanie nowoczesnych i różnorodnych urządzeń renomowanych światowych producentów,
  • możliwość realizacji dużych i skomplikowanych technicznie projektów,
  • kompleksowość wykonywanych zleceń – szeroki wachlarz usług,
  • umiejętność wykonywania własnych narzędzi i urządzeń na potrzeby realizacji nietypowych tematów,
  • wieloletnie doświadczenie w kooperacji z polskimi i międzynarodowymi firmami,
  • doświadczona, wysoko – wykwalifikowana kadra techniczna, gotowa do podejmowania trudnych wyzwań,
  • umiejętność współpracy z biurami projektowymi i współdziałania z innymi wykonawcami inwestycji budowlanych

DOTACJE UNIJNE

Projekt dofinansowanie Gubad

W ramach REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO NA LATA 2014-2020

Oś priorytetowa: Regionalna polityka energetyczna, Działanie: Eko-przedsiębiorstwa

firma GUBAD, Wzornictwo, Produkcja, Handel, Sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Wzrost efektywności energetycznej przedsiębiorstwa GUBAD”

W wyniku realizacji projektu, na który składają się:

a. modernizacja instalacji c.o. i c.w.u w kotłowni jednego z budynków zakładu oparta na wymianie kotła gazowego na kocioł opalany pelletem i wdrożenie systemu strefowego zarządzania energią cieplną w budynku

oraz

b. modernizacja procesu technologicznego cięcia blach poprzez zastąpienie energochłonnej wycinarki laserowej CO2 o mocy 2,5kW energooszczędną wycinarką laserową typu Fiber o mocy 8,0kW

Firma uzyska efekty w postaci redukcji zanieczyszczeń, CO2 o 65,92%; SO2 o 62,09% oraz CO o 42,29%; obniżenia poziomu emisji gazów cieplarnianych o 84,25 Mg/rok, a także zwiększenia efektywności energetycznej na poziomie 50,49% w stosunku do danych za rok 2017.

Dla części projektu związanej z modernizacją instalacji c.o. i c.w.u. firma GUBAD uzyskała dofinasowanie na poziomie 80% oraz dofinasowanie na poziomie 55% dla części projektu dotyczącej modernizacji parku maszynowego.

Z tytułu realizacji projektu pt. „Wzrost efektywności energetycznej przedsiębiorstwa GUBAD”  firma uzyskała wsparcie z funduszy europejskich  w łącznej wysokości – 1 496 344,82 zł.

Projekt dofinansowania cięcie laserem blach

 

Firma GUBAD realizuje także projekt Przeciwdziałanie skutkom będących wynikiem epidemii COVID-19 w GUBAD-WZORNICTWO, PRODUKCJA, HANDEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ OPDOWIEDZIALNOŚCIĄ dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój w ramach działania 3.4. Dotacje na kapitał obrotowy z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N).

Gubad usługi CNC dofinansowanie

Udział w targach branżowych

Biznesowe targi wnętrz Home Decor – Poznań

Interiors Design - Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz
w Warszawie

Masz do nas pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zobacz park maszynowy

SPRAWDŹ JAKIE MASZYNY I URZĄDZENIA POSIADAMY