Menu Zamknij

Cięcie laserowe Śląsk

Cięcie laserowe Śląsk

Ze względu na niezwykłą jakość i precyzję, cięcie laserowe jest obecnie najpopularniejszą metodą obróbki tworzyw – aluminium, blach stalowych czy materiałów sztucznych. Wiązka lasera starannie wycina określony kształt, cechujący się gładkimi krawędziami. Element nie wymaga dalszej obróbki, jest zatem gotowy do montażu. Bez problemu poradzimy sobie z każdym zleceniem, świadcząc usługę w detalu oraz hurcie. Gwarantujemy stuprocentową powtarzalność, realizując produkcje masowe. Cięcie laserowe doskonale sprawdzi się w przypadku tworzenia części maszyn, urządzeń, samochodów bądź ozdób. Wykorzystywane jest do wycinania liter oraz cyfr, którymi następnie oznaczane są budynki. Przy użyciu wiązki lasera powstają także szyldy hoteli, restauracji, lokalów gastronomicznych czy muzeów.

Cięcie laserem blach Śląsk – solidne i bezawaryjne maszyny

Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, opartym na maszynach producenta Mazak – OPTIPLEX 3015 FIBER III, MAZAK HYPERGEAR oraz MAZAK SPACEGEAR. Nie ma dla nas znaczenia trudność realizacji, bowiem jesteśmy w stanie wyciąć najbardziej skomplikowany kształt. Maszyny wzbogacone są o nowoczesne oprogramowanie oraz sterowanie cyfrowe. Cechy te znacząco wpływają na wydajność całego procesu. Zdecydowanie skrócony jest czas produkcji, dzięki czemu możliwe jest ekspresowe wykonanie usługi. Bardzo ważna jest również właściwa obsługa maszyn. Odpowiednio wykwalifikowani pracownicy posiadają wiedzę zarówno odnośnie sprzętu, jak i specyfiki obrabianych materiałów. Połączenie informacji tego typu pozwala zrealizować usługę w pełni bezpiecznie.

Cięcie laserowe Śląsk – proces wycinania strumieniem lasera

Gwarantujemy pełne zadowolenie z finalnego efektu i terminowość. Oferujemy elastyczne warunki współpracy osobom prywatnym i przedsiębiorstwom z każdego sektora. Usługa świadczona jest w atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie. Cięcie laserem blach możliwie jest dzięki działaniu wiązki lasera. Emituje ona fotony, których energia skupia się na niewielkiej powierzchni tworzywa. W zależności od potrzeb, proces przyjąć może zróżnicowaną formę – spalania, stapiania lub wyparowywania materiału. Oczywiście istotna jest również moc lasera, która także dopierana jest odpowiednio do charakteru realizacji.

Zapraszamy do kontaktu z firmą GUBAD w celu nawiązania współpracy!