Menu Zamknij

Łóżka metalowe Kraków

Łóżka metalowe Kraków

Łóżko jest podstawowym meblem w każdej sypialni czy w pokoju dziecka. Dzięki temu, że zapewniamy sobie i bliskim dobry sen, jesteśmy wypoczęci i czujemy się lepiej. Łóżka metalowe gwarantują wysoką jakość oraz trwałość. Wybierając jeden z ponad 40 dostępnych modeli, otrzymujecie Państwo gwarancje unikatowości i jakości wykonania. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Łóżka metalowe Kraków – własne wzornictwo

Jesteśmy na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy kilka tysięcy wzorów łóżek, które znalazły się w wielu domach naszych klientów. Z roku na rok tworzymy nowe linie z łóżkami, które bazują na aktualnie obowiązujących trendach. Wykonane z metalu łóżka pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych i minimalistycznych.

W naszej ofercie znajduje się wiele łóżek, które cechują się niebanalnym wykonaniem. Do produkcji każdego z nich wykorzystujemy wysokiej jakości metal, który daje gwarancje użytkowania łóżka przez długie lata. To, co wyróżnia nasze produkty na rynku to:

  • Unikatowość, ponieważ każde łóżko wykonujemy na indywidualne zamówienie.
  • Jakość, ponieważ do produkcji wykorzystujemy tylko najlepszej jakości metal.

Łóżka metalowe Gubad

W naszej ofercie znajdują się łóżka nowoczesne, minimalistyczne i klasyczne. Jesteśmy pewni, że wybiorą Państwo odpowiedni mebel dla siebie. Nasze łóżka pasują do każdego rodzaju wnętrza – od nowoczesnego do klasycznego. Dostępne są łóżka jednoosobowe oraz dwuosobowe, dzięki czemu mogą Państwo zaopatrzyć zarówno sypialnie, jak i pokój dziecka.

Personalizacja zamówienia jest niezwykle rozbudowana – można wybrać między innymi kolorystykę tkaniny obiciowej. Decydując się na produkty z naszej oferty, otrzymują Państwo gwarancję unikatowości, ponieważ na każde zamówienie – łóżko wykonujemy osobo. Łóżka dostępne w naszym sklepie oferują znacznie więcej jakości niż te dostępne w popularnych sieciowych salonach meblowych.

Dostępne w naszym sklepie łóżka gwarantują: solidną konstrukcję, zastosowanie ornamentów i odlewów, możliwość zamówienia w wielu rozmiarach oraz bezpieczny transport. Zapraszamy do sprawdzenia ponad 40 różnych modeli łóżek i wybrania odpowiedniego dla siebie!